Začiatok školského roka + dobrovoľné PCR testovanie žiakov

Riaditeľstvo školy oznamuje všetkým žiakom školy a ich zákonným zástupcom, že vyučovanie v šk. roku 2021/2022 sa začne dňa 2. septembra 2021 o 8.00 hod. slávnostným otvorením školského roka na školskom dvore.

Žiaci v prvý deň dostanú leták s informáciami ohľadom záujmu o ŠKD, krúžky, aj stravovania v školskej jedálni.  Preto žiadame rodičov, aby tlačivá, ktoré žiaci prinesú, vyplnili a poslali obratom naspäť.

V prvý deň je potrebné priniesť si poznámkový zošit a pero a hygienické rúško. Vyhlásenie o bezinfekčnosti zatiaľ nie je potrebné.

————————————————————————————————————————–

Škola zároveň oznamuje, že na začiatku školského roka je možnosť bezplatného testovania žiakov školy na COVID-19 PCR testom vypláchnutím úst v domácom prostredí. Kto má záujem o pretestovanie svojho dieťaťa týmto spôsobom, môže ho prihlásiť vyplnením prihlášky zverejnenej na stránke školy TU! Prihlášku je potrebné vytlačiť, podpísať a vhodiť do školskej schránky alebo poslať naskenovanú mailom na adresu sekretariat@zsmalinec.sknajneskôr vo štvrtok 26.8. do 8.00 hod.

Za porozumenie ďakujeme a želáme príjemný zvyšok prázdnin!

Tento obsah bol zaradený v Oznamy. Zálohujte si trvalý odkaz.